Hogwarts role-play.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anette Strickland

2 posters

Aşağa gitmek

Anette Strickland Empty Anette Strickland

Mesaj  Anette Strickland Ptsi Eyl. 29, 2008 6:48 pm

Karakterin;

Adı Soyadı: Anette Strickland

Doğum Tarihi : 6 Ekim 2115

Binası: Hufflepuff

Kanı: Safkan

Fiziksel Özellikleri: [Lindsay Lohan] Her zaman arkadaşlarından daha gelişmiş durur. Yüzünde bir sürü çil vardır. Boyu kısadır ama aldırış etmez. Mavi gözleri ve turuncu-sarı saçlarıyla ona bakanları adeta büyüler. Genelde rahat şeyler giymeyi sevsede bazen bol kıyafetleride tercih eder.

Kişisel Özellikleri: Her zaman kendinden emin bir yapıya sahipptir. Tek çocuk olarak şımarık yetiştirildiği için herşeyin onda olmasını ister. Dışa dönüktür. Her çeşit arkadaşı vardır ve asla yanlız kalmaz. Kesinlikle ayrımcılıktan nefret eder. Herkese eşit bakar. Güzel konuşmasını bilir ve asil davranır. Asla cevap vermesi gerekmeyen şeylere cevap vermez. Güven ister ve kendiside güven verir.

Ailesi Hakkında;
Aile Geçmişi: Strickland Ailesi; Ailenin pek çok üyesi halen Amerika'da yaşamakta olan safkan Strickland ailesinin tüm nesilleri Hogwarts'tan mezun olmuştur. Bunlardan en ünlüsü olan tartışılmaz Barney Strickland'dir, çünkü Barney çoğu insanın uzun bir süredir yapmaya çalışıp yapamadığını başararak çok özlü iksirin dönüşüm sonrası sürecini bir saat uzatmıştır. Ki ailenin son zamanlarda katlandıkça katlanan serveti Barney'ın bu ve bunun gibi birçok buluşu sayesindedir. Barney Stickland şu anda 67 yaşında olup Hogwarts'ta iksir profesörü olarak çalışmaktadır.

Anette ailenin tek çocuğudur. Bir sürü kuzeni vardır ama hiç kardeşi yoktur. Annesi ve babasınında çalışma temposundan ona kardeş yapacak durumları yoktur. Anette tek çocuk olarak yetiştirildiğinde biraz şımartılmıştır. Ama her zaman nerede duracağını bilmiştir. Yavaş yavaş büyürken kendine her çeşit arkadaş bulmuştur. Doğdundan beri cadı olduğu bilindiğinden ona gep sihirli şeyler öğretilmiş oda sihre ilgi duymaya başlamıştır. Arkadaşlarıyla iyi geçinmesi onun asla ayrımcılık yapmaya birine dönüşmesini sağlamıştır. Bu onun için iyi bir şeydir. Bu şekilde büyüyerek hogwarts'a başlamıştır ve hufflepuff binasına seçilip ailesini gururlandırmıştır. 3 senedirde ayrım yapmıyordur ve yapmayacaktır.

Örnek Rp: .

Anette Strickland
Anette Strickland
Hufflepuff 3. Sınıf Öğrencisi

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Yaş : 31
Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi : 29/09/08

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Anette Strickland Empty Geri: Anette Strickland

Mesaj  Gwendolyn A. Dexter Ptsi Eyl. 29, 2008 9:16 pm

Kabul edildi.
Gwendolyn A. Dexter
Gwendolyn A. Dexter
Hogwarts Profesörü
Hogwarts Profesörü

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Yaş : 30
Nerden : Mersin
Kayıt tarihi : 26/09/08

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz