Hogwarts role-play.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matilde G. Serra

2 posters

Aşağa gitmek

Matilde G. Serra Empty Matilde G. Serra

Mesaj  Matilde G. Serra Ptsi Ekim 06, 2008 11:50 pm

Karakterin;

Adı Soyadı:Matilde Giulietta Serra

Doğum Tarihi : 4 Kasım 2115

Binası: Ravenclaw

Kanı: Safkan

Fiziksel Özellikleri:(Mila Kunis) Siyah düz saçlara ve yeşil-mavi arası büyük gözlere sahip Mathilde çocukluğundan itibaren dış görünüşüyle çevresindekilerin dikkatini çekmiştir. Gözlerinden birinin tonu diğerinden daha çok yeşile kaçmaktadır. Siyah saçları beline kadar iner ve sağ omzunda olan 2 sene önce yaptırdığı dövmeyi dışarıdan bakanlara gizler. Boyu uzun sayılabilir. 178 boyundadır ve boyuna göre normal bir kilosu vardır. Asla aşırı zayıf olmamıştır ancak bu kötü göstermez, aksine daha doğal görünmesini sever. Genellikle etek giymeyi ve saçlarını açık tutmayı sever. Ve genellikle dalgalıdır. Buğday tenlidir.

Kişisel Özellikleri:Mathilde dışarıdan bakan insanlar için daha çok ulaşılmaz gözükmektedir. İnsanlar onun soğuk gözlerinden dolayı uzak durur. Kimi insanlar ise dış görünüşe önem verip aslında başka hiç bir şeyi umursamayan bir insan olduğunu düşünmektedir. Oysa aslında Mathilde ayrıntılara düşkündür. İnce detaylar, düşünülerek söylenen sözler, akıllıca yapılan konuşmalar onun için ilgi çekicidir. İnsanların ulaşmamasının sebebi onları umursamaması değil çok seçici ve mükemmeliyetçi olmasıdır. Çevresindeki insanalra göre eğlenceye düşkün olduğu söylenebilir ve istediği zaman istediği şeyi elde etmesini bilir. Derslerle çok ilgilenmez, ancak yine de oldukça başarılıdır. Bunun sebebi bir şeyi ilk gördüğünde anlamasıdır. Dersi dinlemez gözüktüğü anda bile Profesörün söylediklerini beynine kazır, böylece daha sonra çok çalışması gerekmez. Boş zamanlarında daha çok müzik dinlemeyi ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi sevecek kadar basit zevkleri vardır. Ama aynı zamanda keyfine çok da düşkündür. Ufak ayrıntılarla birleştirdiği zevkleri vardır. Ve bunların bölünmesini istemez, ancak insanları yine de yanında ister. Ufak hesaplar peşinde koşan insanlara aldırmaz. Büyük şeyleri başarabilmek için büyük ve ince düşünmek gerektiğini savunur. Hayatı boyunca ablası ile karşılaştırıldığını düşünmüştür, bu yüzden karşılaştırmalardan hoşlanmaz.

Ailesi Hakkında;
Aile Geçmişi:Serra Ailesi;
34 yıl önce ölen İtalyan Sihir bakanın ailesi olan Serra'lar yıllar geçtikçe tarih sahnesinden çekilmişlerdir. Melez oldukları söylenir. Başarılı bir ailedirler ama nedeni bilinmeyen bir şekilde etrafta adları fazla geçmez. Gizemlilerdir, geçmişleri tam olarak bilinmez. Zaten İtalya'dan göçeli fazla zaman olmamıştır.

Matildenin Aile geçmişi:
Matilde 11 yaşına kadar evde eğitim görmüştür. Yetkin bir cadı olduğu için mugglelara gerek duymadığını düşünen Laura 2 kızına da kendisi eğitim vermiştir. Mathilde Cassandradan 5 yaş küçüktür ancak ablasını görüntü olarak geçmiştir. Yine de Cassandra çevresinin ilgi odağı olmayı her zaman başarmıştır. Kendini ispatlama gereği duyan Matilde ise bu durumu aynı zamanda sıkıcı bulmuştur. Yine de ailesinin bütün bireyleri tarafından oldukça ilgi gördüğü yadsınamaz. Her ne kadar anne tarafından bütün akrabaları hayatta olmasalar, baba tarafı ise İngiltereye yerleştiği için İtalyadan uzaktadır. Yine de bu huzurlu aile hayatı dahi hep bir şeyleri arıyormuş gibi hissetmesine engel olamamıştır. O zamanlar henüz küçük olduğu için bunu fark etmemiş dahi olsa şimdi bile neyi aradığını kendisi de bilmemektedir. Ailenin içinde bulunduğu ortam da bunu desteklemektedir.

Örnek Rp:(Admine yollanmıştır)

Matilde G. Serra
Matilde G. Serra
Ravenclaw 3. Sınıf Öğrencisi

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 37
Nerden : Ankara
Kayıt tarihi : 06/10/08

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Matilde G. Serra Empty Geri: Matilde G. Serra

Mesaj  Wolfgang Quirius Lecter Salı Ekim 07, 2008 1:01 am

Kabul edildi.
Wolfgang Quirius Lecter
Wolfgang Quirius Lecter
Hogwarts Profesörü
Hogwarts Profesörü

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Yaş : 36
Nerden : Ankara
Kayıt tarihi : 26/09/08

http://hogwarts.hypeforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz