Hogwarts role-play.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aile Listesi

Aşağa gitmek

Aile Listesi Empty Aile Listesi

Mesaj  Wolfgang Quirius Lecter C.tesi Eyl. 27, 2008 4:47 am

Mevcut ailelerde belirli kontenjan sayıları olup her dönem ailelere yeni üyeler eklenecek veya yeni aileler açılacaktır. Ancak dönemin başlaması için ailelerin dolması da şart değildir. Bu konumlardan boş olan birisini bina ve sınıfı ile birlikte seçip karakter kartınıza yazınız. Bireylerin ailedeki konumları aile dolduktan sonra görüşülüp karar verilmelidir. Liste sürekli güncellenip dolan yerlere isimler eklenecektir. Bu aileler ve isimleri (Harry Potter serisinde geçen isimler hariç) site yönetimi tafarından oluşturulmuş olup (ç)alınması halinde yasal yollara başvurulacaktır.


1. Strickland Ailesi:
Ailenin pek çok üyesi halen Amerika'da yaşamakta olan safkan Strickland ailesinin tüm nesilleri Hogwarts'tan mezun olmuştur. Bunlardan en ünlüsü olan tartışılmaz Barney Strickland'dir, çünkü Barney çoğu insanın uzun bir süredir yapmaya çalışıp yapamadığını başararak çok özlü iksirin dönüşüm sonrası sürecini bir saat uzatmıştır. Ki ailenin son zamanlarda katlandıkça katlanan serveti Barney'ın bu ve bunun gibi birçok buluşu sayesindedir. Barney Stickland şu anda 67 yaşında olup Hogwarts'ta iksir profesörü olarak çalışmaktadır.

Aile bireyleri:
-Gryffindor 3. sınıf
-Gryffindor 2. sınıf
-Ravenclaw 1. sınıf
-Hufflepuff 3. sınıf

2. Hectorne Ailesi:
Neredeyse büyü dünyasının başlagıcından beri sahnede olan Hectorne ailesi hem çok karışıktır hem de bir o kadar birbirine bağlı ve sade hayat tarzına sahip olan bir ailedir. Hangi soy ve hangi kana sahip oldukları hakkında tam olarak bir bilgi verememekle beraber her türlü dalda her türlü şekilde başarılara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Neşeli ve canlı bir ailedir. Aynı zamanda sürekli kız çocuk doğurmak gibi bir lanetleri olduğu bilinir. Bu yüzden bu aileye dahil ama başka soyadlarına sahip bir çok kişi vardır çevrenizde siz bilmeseniz de...


Aile bireyleri: [Sadece cadılar]
-Hufflepuff 2. sınıf
-Clementine Hectorne [3. Sınıf]
-Hufflepuff 3. sınıf
-Ravenclaw 3. sınıf


3. Whittingham Ailesi:
Dedikodu denince akla gelen ailelerin başında yer alır Whittingham ailesi. Aslında büyü dünyasına olan katkıları da göz ardı edilemez ama şaşalı hayatlarıyla ilgili çıkan haberlerin yanında her zaman sönük kalır bu haberler. Eğlenceye, şana ve şöhrete düşkünlükleriyle bilinirler tabii bu demek değildir ki her bireyi öyledir... Melezlerdir ama çoğu aile onları safkan zanneder, daha doğrusu kurcalamak istemezler çünkü basın dünyasındaki haberleri bir yana o dünyada bir çok müttefikleri bulunur. Bulaşılması tavsiye edilen ailelerden değildir.

Aile Bireyleri
-Franklin Oz Whittingham [3. sınıf]
-Mary Jane Whittingham [3. sınıf]
-[Hufflepuff 1. sınıf]
-[Ravenclaw 2. sınıf]

4. Serra Ailesi:
34 yıl önce ölen İtalyan Sihir bakanın ailesi olan Serra'lar yıllar geçtikçe tarih sahnesinden çekilmişlerdir. Melez oldukları söylenir. Başarılı bir ailedirler ama nedeni bilinmeyen bir şekilde etrafta adları fazla geçmez. Gizemlilerdir, geçmişleri tam olarak bilinmez. Zaten İtalya'dan göçeli fazla zaman olmamıştır.

Aile bireyleri:
-[Slytherin 1. sınıf]
-Matilde G. Serra [ 3. Sınıf]
-[Gryffindor 2. sınıf]
-[Gryffindor 1. sınıf]

5. Lyndarmon Ailesi:
Lyndarmon ailesinin bilinen sadece üç üyesi damarlarından büyücü kanı taşır. Diğerlerinin hepsi muggle'dır ama ailenin yarısı bu üç akrabası sayesinde büyücü dünyasıyla ilgili az da olsa bilgi sahibidir. Bu üç kişiden birisi şu anda 76 yaşında olan Miranda Lyndarmon'dur. Ünlü çocuk yazarı Miranda Lyndarmon büyücü dünyası ve muggle dünyasını öyle iyi harmanlamıştır ki hikayelerinde, bu yeteneği onu kısa zamanda zirveye taşımıştır.

Aile bireyleri:
-[Gryffindor 1. sınıf]
-[Hufflepuff 1. sınıf]

6. Warhol Ailesi:
Sanat aşığı olarak tanınan bir ailedir Warhol'lar. Özellikle resim konusunda çok iyilerdir ve tarihin tozlu sayfalarına görsel açıdan yaklaşan harika tabloların çoğu onların eseridir. Son nesiller biraz bu konulardan uzaklaşsa da hala sanat denince akla gelen ilk isimlerden biri onlardır. Safkandırlar ama bunun üzerinde fazla durulduğu söylenemez.

Aile bireyleri:
-[Slytherin 2. sınıf]
-[Gryffindor 1. sınıf]
-[Ravenclaw 1. sınıf]
-Amaranthiné Warhol [3. sınıf]


7. Pryne Ailesi:
Küçük bir ailedir Pryne ailesi. Kendi hallerinde yaşarlar. Ailenin her bir üyesinin vazgeçemediği büyük çiftlikleri vardır ve bu çiftlikler miras gibi bir şeydir onlar için. Nesilden nesile aktarılır. Bu çiftlikte sihirli hayvanların yanı sıra özel muggle hayvanları da beslenir. Ayrıca bitkilere de merak sarmışlardır son zamanlarda. Kısacası doğa tutkunudurlar ondan ve onları yaşadıkları düzenden ayırırsanız tıpkı koparılmış bir çiçek gibi solarlar. Aileye evlilik yoluyla karışmış bireyleri -onlarla pek fazla görüşmezler- saymazsanız safkandırlar.

-Pearl Hestia Pryne [1. sınıf]
-Drucilla Pryne [3. sınıf]
-[Ravenclaw 1. sınıf]
-[Hufflepuff 2. sınıf]

Malfoy Ailesi:
Evet, bahsi geçen yüzyılı aşkın süredir ortalıklarda gözükmeyen Malfoylar. Büyücü toplumunda unutulmaya yüz tutmuş son savaşta o zamanlar adı anılmayan Lord Voldemort'un yenilmesinin ardından davaları biten ailenin bir kısmı Azkaban'da ceza görmüş bir kısmı ise kendilerini aklamayı başararak büyücü toplumunda bir süre kendilerinden söz ettirdikten sonra daha sade bir hayata mahkumn kalmışlardır. Lucius Malfoy'un malikanesi bakanlık tarafından sakıncalı eşyalarla dolu olduğu gerekçesiyle el konulduğu için tüm bakanlıktan nefret ederler ancak eski günlere dönmekten de çekinirler. Bir süre sesi çıkmayan Malfoylar'dan kalan tek tük bireyler nesiller sonra ilk defa Hogwarts'a seçilen Malfoy'la birlikte yeniden seslerini -bu sefer cılız da olsa- duyurmaya başlamıştır.

-[Slytherin 2. sınıf]
-Isabelle Malfoy [1. sınıf]
-[Ravenclaw 3. sınıf]

Slughorn Ailesi:
Slughorn ailesi uzun süre önce büyük savaş sırasında Hogwarts'ta profesörlük ve Slytherin'e başlanlık yapan Horace Slughorn'dan sonra tamamen unutulmaya yüz tutmuş olsa da zaman içinde bünyesinden bir ünlü gazeteci bir de ünlü quidditch oyuncusu çıkararak adını hatırlatmayı unutmamıştır. Bu oyuncu henüz birkaç yıl önce emekli olarak anılarını bir kitapta toplamıştır.

-Nicholas N. Slughorn [2. Sınıf]
-[Slytherin 1. sınıf]
-[Ravenclaw 2. sınıf]

Trelawney Ailesi:
Eski savaş zamanı ailelerinden ününü koruyabilmeyi başarabilmiş tek olanıdır. Son görücü Sybill Trelawney'nin soyu devam etmese de küçük kardeşi Marcelius Trelawney'nin çocuklarının bugüne taşıdığı aile bugün bir kehanet profesörü daha bağışlamıştır Hogwarts'a...

-[Ravenclaw 1. sınıf]
-[Hufflepuff 1. sınıf]
-[Hufflepuff 2. sınıf]
-Joachim Trelawney [3. sınıf]

Weasley Ailesi:
Seçilmiş Çocuk'un yanında savaşıp ağır kayıplar veren Weasley ailesi geride kalan kardeşlerin soyundan gelmektedir ancak zamanla kökenlerinden farklı kararlar alan Weasley'ler nesillerini tüketme derecesine gelmişlerdir günümüzde. Şu anda Hogwarts'ta bulunan iki kuzenin eski Weasley'lerle olan tek benzerlikleri kızıl saçları ve çilleridir.

-[Gryffindor 2. sınıf]
-[Ravenclaw 2. sınıf]
Wolfgang Quirius Lecter
Wolfgang Quirius Lecter
Hogwarts Profesörü
Hogwarts Profesörü

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Yaş : 36
Nerden : Ankara
Kayıt tarihi : 26/09/08

http://hogwarts.hypeforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz